Skip to content

Direktori Kakitangan

NAMA JAWATAN EMAIL TELEPON
Hjh Sharipah Marhaini Bt Syed Ali
Pengarah -J54
marhaini@mbpj.gov.my
03-79563544
 INOVASI & KHIDMAT NASIHAT PERANCANGAN
Zain Azly Bt. Abd Rahman
Timbalan Pengarah -J48
zainazly@mbpj.gov.my
samb. 352
 KAWALAN PEMBANGUNAN
Mohd Bakri Bin Salleh
Pegawai Perancang Bandar -J41
mohdbakri@mbpj.gov.my
samb. 
 UNIT KAWALAN PEMBANGUNAN
Kamariah Bt. Yahya
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA38
kamariah@mbpj.gov.my
samb.
Zainura Binti Marsom
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA36
zainura@mbpj.gov.my
samb. 377
Norhisyam B. Haji Mat
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA36
hisyam@mbpj.gov.my
samb.
Zainal Ariffin B. Zainudin
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
zainal_az@mbpj.gov.my
samb. 
Norsham B. Esa
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
norsham_esa@mbpj.gov.my
samb.
Ahmad Tarmizi B. Che A.Latif
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
ahmadtarmizy@mbpj.gov.my
samb. 
Azman B. Lockman
Pembantu Tadbir-N17
-
samb. 264
Azman B. Lockman
Pembantu Tadbir -N19 azman.locman@mbpj.gov.my samb.
Mohd Azrul Izzad B. Rozak
Pembantu Tadbir -N19
azrulizzad@mbpj.gov.my
samb.
Siti Zulaikha Bt Abdul Halim
Pembantu Tadbir -N19 sitizulaikha@mbpj.gov.my samb.
 UNIT TUKARGUNA
Nurizan Binti Abd. Rashid
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA36
nurizan@mbpj.gov.my
samb. 376
Manizah Binti Mohamed
Penolong Pengarah-Perancang Bandar-JA29
manizah_mohamed@mbpj.gov.my
samb. 128
Edari Yana Binti Yuop
Pembantu Tadbir N22
edariyana.yuop@mbpj.gov.my
samb. 410
 UNIT PENGUATKUASAAN
A.Azmi B. Ahmad
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
azmi@mbpj.gov.my
samb.
Mohd Sukarno B Tanaim Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
mohdsukarno@mbpj.gov.my
samb. 
Siti Mariam Bt Muar
Pembantu Tadbir -N19 sitimariam.muar@mbpj.gov.my samb. 
 UNIT PERHUBUNGAN ANTARABANGSA
Ashidi Bin Tarmizi
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA36
ashidi@mbpj.gov.my
-
Muhammad Norsyamim Bin Zainudin
Penolong Pegawai Perancang Bandar-N29
norsyamim@mbpj.gov.my
samb.
Zaharah Binti Ishak
Pembantu Tadbir -N19
zaharah.ishak@mbpj.gov.my
samb.
 UNIT IKLAN LUARAN
Mahani Binti Samdin
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA26
mahanisamdin@mbpj.gov.my
samb.
Ruhsiyah Binti Marjunid
Penolong Pegawai Perancang Bandar-JA29
ruhsiyah@mbpj.gov.my
samb.
 RANCANGAN PEMAJUAN
Suzana Binti Othman
Pegawai Perancang Bandar -J41
suzana@mbpj.gov.my
samb. 308
Nur Syaqirah Binti Azizan
Pembantu Tadbir -N19
nursyaqirah.azizan@mbpj.gov.my
samb. 
 UNIT RANCANGAN TEMPATAN
Siti Rohayani Binti MD Yusof
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA36
rohayani@mbpj.gov.my
samb.
Roslinda Binti Zahari
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
roslindazahari@gmail.com
samb.
Ahmad Aszuandi Bin Che Ahmad
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
ahmadaszuandi.cheahmad@mbpj.gov.my
samb. 
Razarul Iqmal Bin Abdul Razak
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
razaruliqmal@mbpj.gov.my
samb.
 UNIT GEOGRAPHICAL INFORMATOIN SYSTEM
Ahmad Syamil Bin Abdul Ghani
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
ahmadshamil@mbpj.gov.my
 
Muhammad Aiman Afiq Bin Mad Derus
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
aiman_afiq@mbpj.gov.my
samb. 364
 PEMBANGUNAN MAMPAN
Nazihah Binti Jaafar
Pegawai Perancang Bandar -J41
nazihah@mbpj.gov.my
 samb. 
Noraizana Binti Ismail
Pembantu Tadbir -N19
noraizana.ismail@mbpj.gov.my
samb.
 UNIT PELAN INDUK KESELAMATAN PETALING JAYA
Muhamad Azam Bin Muhamad Wazir
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
muhamadazam@mbpj.gov.my
 samb.
 UNIT AUDIT KESELAMATAN
Muhammad Rauf Bin Mohd Ishak
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
muhammadrauf@mbpj.gov.my
 samb. 
Saiful Aizat Bin Jamaluddin
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
aiman_afiq@mbpj.gov.my
samb.
Nur Nabilla Ain Bt Asli
Pembantu Tadbir -N19
nur_nabilla@mbpj.gov.my
samb. 364
 UNIT PELAN INDUK BEBAS HALANGAN
Norhafizah Binti Abdullah
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
norhafizah.abdullah@mbpj.gov.my
 samb.
Mohamad Azizi Bin Ahmad Adzhar
Penolong Pegawai Seni Bina -JA29
   samb.
 UNIT PEMBANGUNAN KOMUNITI
Norhafizah Binti Lamak
Penolong Pegawai PTadbir -N29
norhafizah.lamak@mbpj.gov.my
 samb.
 PERANCANGAN PENGANGKUTAN
Faiwos Binti Abd Hamid
Pegawai Perancang Bandar -J44
faiwos@mbpj.gov.my
samb. 
Hanizar Bin Ishak
Pembantu Tadbir Kanan -N22
hanizan@mbpj.gov.my
samb.
Nor Fatihah Binti Mohamad @ Awang
Pembantu Tadbir -N19
norfatihah@mbpj.gov.my
samb.
 UNIT KHIDMAT TEKNIKAL DAN SISTEM MAKLUMAT PENGANGKUTAN PINTAR
Norsyuhadah Binti Norzalwi
Jurutera -J41
norsyuhadah@mbpj.gov.my
samb. 
Muhammad Nabil B. Jamaluddin
Penolong Jurutera -JA29
muhammadnabil@mbpj.gov.my
samb.
Amar Aizzat B. Mohamed Roslan
Penolong Jurutera -JA29
amaraizzat@mbpj.gov.my
samb.
 UNIT PENGANGKUTAN AWAM
Siti Nora Binti Puaran
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
sitinora@mbpj.gov.my
 samb. 
Norsyikin Binti Maulop
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
norsyikin@mbpj.gov.my
samb.
 UNIT PEMBANGUNAN PRASARANA DAN PERANCANGAN
Nur Aliff Bin Abdullah Sani
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
nuraliff.abdullahsani@mbpj.gov.my
 samb. 
Nor Firdaus Fadzli Bin Aminordin 
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
norfirdaus@mbpj.gov.my
samb.
 PERANCANGAN REKABENTUK BANDAR
Norhisam Bin Hussain
Pegawai Perancang Bandar -J41
norhisam.hussain@mbpj.gov.my
 samb. 
 UNIT PROJEK KHAS
Norsham Bin MD. Nor
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
  samb. 
Jarir Aiman Yasier Bin Jumat
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
jariraiman@mbpj.gov.my
samb.
Muhammad Nazreen Bin Nordin
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
nazreen.nordin@mbpj.gov.my
samb.
Muhammad Qusyairi B Abdul Rahman
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
qusyairy@mbpj.gov.my
samb.
 UNIT PENGURUSAN MAKLUMAT KHAS
Nadia Husna Binti Kamazaman
Penolong Pegawai Perancang Bandar -JA29
nadiahusna@mbpj.gov.my
samb. 
Hanis Athirah Bt AB Rashid
Pembantu Tadbir -N19
hanisathirah@mbpj.gov.my
samb.
PENTADBIRAN
Ariffah Binti Azmi
Penmbantu Tadbir -N29
 ariffah.azmi@mbpj.gov.my samb. 
Tengku Noryatin Binti Tengku Fathel
Pembantu Tadbir Kanan -N22
norhayatin@mbpj.gov.my
samb.
Zarina Binti Ibrahim
Penmbantu Tadbir -N19
zarina@mbpj.gov.my
samb.
Nurul Farhana Binti Jaafar
Pembantu Tadbir -N19
nurulfarhana@mbpj.gov.my
samb.
Nurazurin Binti Ramlee
Pembantu Am Rendah -N11
  samb. 
TG. Mohd Alif Bin Tuan Ameri
Pembantu Am Rendah -N11
samb.
Nekmat Bin Mohd. Yusof
Pemandu -H11
samb.
Jayakumar Daniel
Pemandu -H11
jayakumar@mbpj.gov.my
samb.
Muhammad Fayyadh Mohd Hatawi
Pemandu -H11
samb.