Skip to content
Telah dilihat : 69 kali

DIREKTORI KAKITANGAN

 

NAMA

 

JAWATAN

 


EMAIL


TELEFON

Hjh. Sharipah Marhaini Binti Syed Ali

Pengarah Perancang Bandar

marhaini@mbpj.gov.my

Samb. 365

En. Zain Azly Bin Abd Rahman

Timbalan  Pengarah Perancang Bandar

zainazly@mbpj.gov.my

Samb. 352

BAHAGIAN KAWALAN BANGUNAN DAN PERHUBUNGAN ANTARABANGSA

Mohd Bakri Bin Salleh

Penolong Pengarah Kanan Perancang Bandar

mohdbakri@mbpj.gov.my

Samb. 261

Zainura Binti Marsom

Pen. Peg. Perancang Bandar Kanan

zainura@mbpj.gov.my

Samb. 356

Nurizan Binti Abd. Rashid

Pen. Peg. Perancang Bandar

nurizan@mbpj.gov.my

Samb. 305

Norhisyam Bin Haji Mat

Pen. Peg. Perancang Bandar

hisyam@mbpj.gov.my

Samb. 418

Ashidi Bin Tarmizi

Pen. Peg. Perancang Bandar

ashidi@mbpj.gov.my

Samb. 354

A. Azmi Bin Ahmad

Pen. Peg. Perancang Bandar

azmi@mbpj.gov.my

Samb. 376

Ruhsiyah Binti Marjunid

Pen. Peg. Perancang Bandar

ruhsiyah@mbpj.gov.my

Samb. 358

Zainal Ariffin Bin Zainudin

Pen. Peg. Perancang Bandar

zainal_az@mbpj.gov.my

Samb. 156

Norsham Bin Esa

Pen. Peg. Perancang Bandar

norsham_esa@mbpj.gov.my

Samb. 307

Ahmad Tarmizi Bin Che A. Latif

Pen. Peg. Perancang Bandar

ahmadtarmizy@mbpj.gov.my

Samb. 355

Mohd Shah Nizam Bin Magini

Pen. Peg. Perancang Bandar

shahnizam@mbpj.gov.my

Samb. 355

Manizah Binti Mohamed

Pen. Peg. Perancang Bandar

manizah_mohamed@mbpj.gov.my

Samb. 360

Mahani Binti Samdin

Pen. Peg. Perancang Bandar

mahani@mbpj.gov.my

Samb. 358

Zaliha Binti Rahmat

Pembantu Tadbir

zaliha@mbpj.gov.my

Samb. 264

Edari Yana Binti Yuop

Pembantu Tadbir

edariyana.yuop@mbpj.gov.my

Samb. 128

Mohd Azrul Izzad Bin Rozak

Pembantu Tadbir

azzrulizad@mbpj.gov.my

Samb. 264

Zaharah Binti Ishak

Pembantu Tadbir

zaharah.ishak@mbpj.gov.my

Samb. 305

Nur Afiqa Binti Mohamad

Pembantu Tadbir

nurafiqa@mbpj.gov.my

Samb. 128

Noor Hidayah Binti Md. Mahmud

Pembantu Tadbir

noorhidayah@mbpj.gov.my

Samb. 358

Sivagamy Manickam

Pembantu Tadbir

sivagamy@mbpj.gov.my

Samb. 128

BAHAGIAN RANCANGAN PEMAJUAN DAN SMART CITY

Suzana Binti Othman

Penolong Pengarah Kanan Perancang Bandar

suzana@mbpj.gov.my

Samb. 262

Siti Rohayani Binti  Md Yusof

Pen. Peg. Perancang Bandar

rohayani@mbpj.gov.my

Samb. 364

Ahmad Aszuandi Bin Che Ahmad

Pen. Peg. Perancang Bandar

ahmadaszuandi.cheahmad@mbpj.gov.my

Samb. 364

Roslinda Binti Zahari

Pen. Peg. Perancang Bandar

roslindazahari@mbpj.gov.my

Samb. 372

Razarul Iqmal Bin Abdul Razak

Pen. Peg. Perancang Bandar

razaruliqmal@mbpj.gov.my

Samb. 372

Muhammad Alif Bin Hashim

Pen. Peg. Perancang Bandar

muhamad_alif@mbpj.gov.my

Samb. 410

Nadiha Idayu Binti Mat Norr

Pen. Peg. Perancang Bandar

nadihaidayu@mbpj.gov.my

Samb. 410

Ahmad Adli Hafdzan Bin Ahmad Saufi

Pen. Peg. Perancang Bandar

ahmad_adli@mbpj.gov.my

Samb. 301

Abdul Azim Bin Ali

Pen. Peg. Perancang Bandar

abdulazim@mbpj.gov.my

Samb. 301

Saufy Abadi

Pen. Peg. Perancang Bandar

saufyabadi@mbpj.gov.my

Samb. 301

Mohamed Nadzir Bin Mohamed Yusof

Penolong Jurutera

mohamednadzir@mbpj.gov.my

Samb. 301

Nur Syaqirah Binti Azizan

Pembantu Tadbir

nursyaqirah.azizan@mbpj.gov.my

Samb. 372

Siti Zulaikha Binti Abdul Halim  (CFS)

Pembantu Tadbir

sitizulaikha@mbpj.gov.my

Samb. 364

BAHAGIAN PEMBANGUNAN MAMPAN

Nazihah Binti Jaafar

Penolong Pengarah Perancang Bandar

nazihah@mbpj.gov.my

Samb. 412

Muhamad Azam Bin Muhamad Wazir

Pen. Peg. Perancang Bandar

muhamadazam@mbpj.gov.my

Samb. 370

Norhafizah Binti Abdullah

Pen. Peg. Perancang Bandar

norhafizah.abdullah@mbpj.gov.my

Samb. 370

Muhammad Rauf Bin Mohd Ishak

Penolong Jurutera

muhammadrauf@mbpj.gov.my

Samb. 370

Saiful Aizat Bin Jamaluddin

Pen. Peg. Perancang Bandar

saifulaizat@mbpj.gov.my

Samb. 370

Abdul Naim Bin Rusli

Pen. Peg. Perancang Bandar

abdulnaim@mbpj.gov.my

Samb. 370

Norhafizah Binti Lamak

Pen. Peg. Tadbir

norhafizah.lamak@mbpj.gov.my

Samb. 370

Nur Nabilla Ain Bt Asli

Pembantu Tadbir

nur_nabilla@mbpj.gov.my

Samb. 370

Norhelina Binti Mohd Helmi

Pembantu Tadbir

norhelina.helmi@mbpj.gov.my

Samb. 370

BAHAGIAN PENGANGKUTAN

Faiwos Binti Abd Hamid

Penolong Pengarah Kanan Perancang Bandar

faiwos@mbpj.gov.my

Samb. 353

Eza Azlinda Binti Nazri

Penolong Pengarah Perancang Bandar

ezaazlinda@mbpj.gov.my

Samb. 363

Norsyuhadah Binti Norzalwi

Penolong Pengarah Perancang Bandar

norsyuhadah@mbpj.gov.my

Samb. 351

Siti Nora Binti Puaran

Pen.Peg.Perancang Bandar

sitinora@mbpj.gov.my

Samb. 357

Nur Aliff Bin Abdullah Sani

Pen.Peg.Perancang Bandar

nuraliff.abdullahsani@mbpj.gov.my

Samb. 357

Norsyikin Binti Maulop

Pen.Peg.Perancang Bandar

norsyikin@mbpj.gov.my

Samb. 357

Muhammad Rozainie Izzuan Bin Abdul Aziz

Pen.Peg.Perancang Bandar

rozainie.izzuan@mbpj.gov.my

Samb. 357

Nor Firdaus Fadzli Bin Aminordin

Pen.Peg.Perancang Bandar

norfirdaus@mbpj.gov.my

Samb. 357

Amar Aizzat B. Mohamed Roslan

Pen. Jurutera

amaraizzzat@mbpj.gov.my

Samb. 357

Muhammad Nabil B. Jamaluddin

Pen. Jurutera

muhammadnabil@mbpj.gov.my

Samb. 357

Hanizar Bin Ishak

Pembantu Tadbir

hanizar@mbpj.gov.my

Samb. 357

Nor Fatihah Binti Mohamad @ Awang

Pembantu Tadbir

norfatihah@mbpj.gov.my

Samb. 357

BAHAGIAN PROJEK

Norhisam Bin Hussain

Penolong Pengarah Perancang Bandar

norhisam.hussain@mbpj.gov.my

Samb. 411

Norsham Bin Md. Nor

Pen.Peg.Perancang Bandar

norsyam@mbpj.gov.my

Samb. 316

Muhammad Qusyairi B Abdul Rahman

Penolong Jurukur Bahan

qusyairi@mbpj.gov.my

Samb. 316

Jarir Aiman Yasier Bin Jumat

Pen. Peg. Perancang Bandar

jariraiman@mbpj.gov.my

Samb. 316

Muhammad Nazreen Bin Nordin

Pen. Peg. Senibina

nazreen.nordin@mbpj.gov.my

Samb. 316

Nurul Aini Delina Binti Abd Rasid

Pembantu Tadbir

nurulainidelina@mbpj.gov.my

Samb. 316

PENTADBIRAN

Ariffah Binti Azmi

Pen. Peg. Tadbir

ariffah.azmi@mbpj.gov.my

Samb. 350

Norazurin Binti Ramlee

Pembantu Am

norazurin@mbpj.gov.my

Samb. 370

Muhammad Rizan Bin Zainal Abidin(Cfs)

Pembantu Tadbir

muhammad_rizan@mbpj.gov.my

Samb. 370

Tg. Mohd Alif Bin Tuan Ameri

Pembantu Am

mafiacute80@gmail.com

Samb. 370

Mohamed Fikry Bin Mohamed Mokhtar

Pembantu Am

fikry@mbpj.gov.my

Samb. 370