Skip to content
Telah dilihat : 88 kali

DIREKTORI JABATAN

NAMA

EMAIL

TELEFON

 

 PENGARAH - J54 

 

 Hjh. Sharipah Marhaini Binti Syed Ali

marhaini@mbpj.gov.my

Samb. 365

 

 TIMBALAN  PENGARAH PERANCANG BANDAR – J48 

 

 En. Zain Azly Bin Abd Rahman

zainazly@mbpj.gov.my

Samb. 352

 

 PENOLONG PENGARAH KANAN PERANCANG BANDAR - J48 

 

 Faiwos Binti Abd Hamid

faiwos@mbpj.gov.my

Samb. 353

 

 PENOLONG PENGARAH KANAN PERANCANG BANDAR - J44

 

 Mohd Bakri Bin Salleh

mohdbakri@mbpj.gov.my

Samb. 261

 

 Suzana Binti Othman

suzana@mbpj.gov.my

Samb. 262

 

 PENOLONG PENGARAH PERANCANG BANDAR - J41 

 

 Nazihah Binti Jaafar

nazihah@mbpj.gov.my

Samb. 412

 

 Norhisam Bin Hussain

norhisam.hussain@mbpj.gov.my

Samb. 411

 

 Eza Azlinda Binti Nazri

ezaazlinda@mbpj.gov.my

Samb. 363

 

 Norsyuhadah Binti Norzalwi

norsyuhadah@mbpj.gov.my

Samb. 351

 

 PENOLONG PEGAWAI KANAN PERANCANG BANDAR – J36 

 

 Zainura Binti Marsom

zainura@mbpj.gov.my

Samb. 356

 

 Nurizan Binti Abd. Rashid

nurizan@mbpj.gov.my

Samb. 305

 

 Norhisyam Bin Haji Mat

hisyam@mbpj.gov.my

Samb. 418

 

 Ashidi Bin Tarmizi

ashidi@mbpj.gov.my

Samb. 354

 

 Siti Rohayani Binti  Md Yusof

rohayani@mbpj.gov.my

Samb. 364

 

PENOLONG PEGAWAI PERANCANG BANDAR – JA29

 

A. Azmi Bin Ahmad

azmi@mbpj.gov.my

Samb. 376

Ruhsiyah Binti Marjunid

ruhsiyah@mbpj.gov.my

Samb. 358

Zainal Ariffin Bin Zainudin

zainal_az@mbpj.gov.my

Samb. 156

Norsham Bin Esa

norsham_esa@mbpj.gov.my

Samb. 307

Ahmad Tarmizi Bin Che A. Latif

ahmadtarmizy@mbpj.gov.my

Samb. 355

Mohd Shah Nizam Bin Magini

shahnizam@mbpj.gov.my

Samb. 355

Manizah Binti Mohamed

manizah_mohamed@mbpj.gov.my

Samb. 360

Mahani Binti Samdin

mahani@mbpj.gov.my

Samb. 358

Ahmad Aszuandi Bin Che Ahmad

ahmadaszuandi.cheahmad@mbpj.gov.my

Samb. 364

 

Roslinda Binti Zahari

roslindazahari@mbpj.gov.my

Samb. 372

 

Razarul Iqmal Bin Abdul Razak

razaruliqmal@mbpj.gov.my

Samb. 372

 

Muhammad Alif Bin Hashim

muhamad_alif@mbpj.gov.my

Samb. 410

 

Nadiha Idayu Binti Mat Norr

nadihaidayu@mbpj.gov.my

Samb. 410

 

Ahmad Adli Hafdzan Bin Ahmad Saufi

ahmad_adli@mbpj.gov.my

Samb. 301

 

Abdul Azim Bin Ali

abdulazim@mbpj.gov.my

Samb. 301

 

Saufy Abadi

saufyabadi@mbpj.gov.my

Samb. 301

 

Muhamad Azam Bin Muhamad Wazir

muhamadazam@mbpj.gov.my

Samb. 370

 

Norhafizah Binti Abdullah

norhafizah.abdullah@mbpj.gov.my

Samb. 370

 

Saiful Aizat Bin Jamaluddin

saifulaizat@mbpj.gov.my

Samb. 370

 

Abdul Naim Bin Rusli 

abdulnaim@mbpj.gov.my

Samb. 370

 

Siti Nora Binti Puaran

sitinora@mbpj.gov.my

Samb. 357

 

Nur Aliff Bin Abdullah Sani

nuraliff.abdullahsani@mbpj.gov.my

Samb. 357

 

Norsyikin Binti Maulop

norsyikin@mbpj.gov.my

Samb. 357

 

Muhammad Rozainie Izzuan Bin Abdul Aziz

rozainie.izzuan@mbpj.gov.my

Samb. 357

 

Nor Firdaus Fadzli Bin Aminordin

norfirdaus@mbpj.gov.my

Samb. 357

 

Norsham Bin Md. Nor

norsyam@mbpj.gov.my

Samb. 316

 

Jarir Aiman Yasier Bin Jumat

jariraiman@mbpj.gov.my

Samb. 316

 

PENOLONG JURUTERA – JA29 

 

Mohamed Nadzir Bin Mohamed Yusof

mohamednadzir@mbpj.gov.my

Samb. 301

 

Muhammad Rauf Bin Mohd Ishak

muhammadrauf@mbpj.gov.my

Samb. 307

 

Amar Aizzat B. Mohamed Roslan

amaraizzzat@mbpj.gov.my

Samb. 357

 

Muhammad Nabil B. Jamaluddin

muhammadnabil@mbpj.gov.my

Samb. 357

 

PENOLONG JURUKUR BAHAN – JA29 

 

Muhammad Qusyairi B Abdul Rahman

qusyairi@mbpj.gov.my

Samb. 316

 

PENOLONG PEGAWAI SENIBINA – JA29 

 

Muhammad Nazreen Bin Nordin

nazreen.nordin@mbpj.gov.my

Samb. 316

 

PENOLONG PEGAWAI TADBIR – N27 

 

Norhafizah Binti Lamak

norhafizah.lamak@mbpj.gov.my

Samb. 370

 

Ariffah Binti Azmi

ariffah.azmi@mbpj.gov.my

Samb. 350

 

PEMBANTU TADBIR KANAN – N22

 

Hanizar Bin Ishak

hanizar@mbpj.gov.my

Samb. 357

 

PEMBANTU TADBIR- N19 

 

Zaliha Binti Rahmat

zaliha@mbpj.gov.my

Samb. 264

 

Edari Yana Binti Yuop

edariyana.yuop@mbpj.gov.my

Samb. 128

 

Mohd Azrul Izzad Bin Rozak

azzrulizad@mbpj.gov.my

Samb. 264

 

Zaharah Binti Ishak

zaharah.ishak@mbpj.gov.my

Samb. 305

 

Nur Afiqa Binti Mohamad

nurafiqa@mbpj.gov.my

Samb. 128

 

Noor Hidayah Binti Md. Mahmud

noorhidayah@mbpj.gov.my

Samb. 358

 

Sivagamy Manickam

sivagamy@mbpj.gov.my

Samb. 128

 

Nur Syaqirah Binti Azizan 

nursyaqirah.azizan@mbpj.gov.my

Samb. 372

 

Siti Zulaikha Binti Abdul Halim  (CFS)

sitizulaikha@mbpj.gov.my

Samb. 364

 

Nur Nabilla Ain Bt Asli

nur_nabilla@mbpj.gov.my

Samb. 370

 

Norhelina Binti Mohd Helmi 

norhelina.helmi@mbpj.gov.my

Samb. 370

 

Nor Fatihah Binti Mohamad @ Awang

norfatihah@mbpj.gov.my

Samb. 357

 

Nurul Aini Delina Binti Abd Rasid

nurulainidelina@mbpj.gov.my

Samb. 316

 

Muhammad Rizan Bin Zainal Abidin(CFS)

muhammad_rizan@mbpj.gov.my

Samb. 370

 

PEMBANTU AM 

 

Norazurin Binti Ramlee

norazurin@mbpj.gov.my

Samb. 370

 

Tg. Mohd Alif Bin Tuan Ameri

mafiacute80@gmail.com

Samb. 370

 

Mohamed Fikry Bin Mohamed Mokhtar

fikry@mbpj.gov.my

Samb. 370