Skip to content
Telah dilihat : 587 kali

Direktori Kakitangan

NAMA JAWATAN EMAIL TELEPON
Hjh Sharipah Marhaini Bt Syed Ali
Pengarah-Perancang Bandar-J52
sharipahmarhaini@mbpj.gov.my
03-79563544
BAHAGIAN KAWALAN PEMBANGUNAN
Zain Azly Bt. Abd Rahman
Timbalan Pengarah-Perancang Bandar-J48
zainazly@mbpj.gov.my
samb. 352
Kamariah Bt. Yahya
Penolong Pegawai Perancang Bandar Kanan-J38
kamariah@mbpj.gov.my
samb. 354
Zainura Binti Marsom
Penolong Pegawai Perancang Kanan-J36
zainura@mbpj.gov.my
samb. 359
Norhisyam B. Hj. Mat
Penolong Pegawai Perancang Bandar-J29
hisyam@mbpj.gov.my
samb. 418
Zainal Ariffin B. Zainudin
Juruteknik-J17
zainal_az@mbpj.gov.my
samb. 362
Mohd Shah Nizam B. Magini
Juruteknik-J17
shahnizam@mbpj.gov.my
samb. 362
Norsham B. Esa
Juruteknik-J17
norsham_esa@mbpj.gov.my
samb. 378
Azman B. Lockman
Pembantu Tadbir-N17
-
samb. 264
Pn. Saniah Binti Bador
Pembantu Tadbir-N17
-
samb. 355
Mohd Azrul Izzad B. Rozak
Pembantu Tadbir-N17
-
samb. 355
Zarina Bt. Ibrahim
Pembantu Tadbir-N17
-
samb. 355
Ruhsiyah Bt. Marjunid
Penolong Pegawai Perancang Bandar-J29
ruhsiyah@mbpj.gov.my
samb. 376
Ahmad Tarmizi B. Che A.Latif
Juruteknik-J17
-
samb. 378
Mahani Bt. Samdin
Juruteknik-J17
mahani@mbpj.gov.my
samb. 375
Suriyati Bt. Jamunai
Pembantu Tadbir-N17
-
samb. 375
BAHAGIAN PENGUATKUASAAN PERANCANGAN
Mohd Bakri B. Salleh
Penolong Pengarah-Perancang Bandar-J41
mohdbakri@mbpj.gov.my
samb. 261
A.Azmi B. Ahmad
Penolong Pegawai Perancang Bandar-J29
a.azmiahmad@mbpj.gov.my
samb. 355
Alina Bt Mohd Noh
Juruteknik-J26
alina@mbpj.gov.my
samb. 366
Mohd Sukarno B Tanaim
Juruteknik-J22
-
samb. 355
Manizah Bt Mohamed
Juruteknik-J17
manizah@mbpj.gov.my
samb. 366
Edari Yana Yuob
Pembantu Tadbir-N17
-
samb. 265
BAHAGIAN RANCANGAN PEMAJUAN
Faiwos Bt Abd Hamid
Penolong Pengarah Kanan-Perancang Bandar-J44
faiwos@mbpj.gov.my
-
Hashim Bin Husin
Pegawai Perancang Bandar-J41
-
samb. 377
Siti Rohayani Bt Yusof
Penolong Pegawai Perancang Bandar-J29
rohayani@mbpj.gov.my
samb. 264
Mohd Naim Bin Ali
Penolong Pegawai Perancang Bandar-J29
naim@mbpj.gov.my
samb 264
Siti Nora Bt. Puaran
Juruteknik-J17
sitinora@mbpj.gov.my
samb 357
Muhammad Tajuddin B.  Ruslani
Juruteknik-J17
-
-
Nurmazatulakhmar Bt. Khairudin 
Pembantu Tadbir-N17
nurma@mbpj.gov.my
samb 361
BAHAGIAN SISTEM MAKLUMAT PERANCANGAN & PENGURUSAN
Suzana Bt. Othman
Penolong Pengarah-Perancang Bandar-J41
suzana@mbpj.gov.my
samb. 262
Norsham B. Md. Nor
Penolong Pegawai Perancang Bandar-J29
norsyam@mbpj.gov.my
samb. 364
Ahmad Aszuandi B. Che Ahmad
Penolong Pegawai Perancang Bandar-J29
ahmadaszuandi.cheahmad@mbpj.gov.my
samb. 364
Roslinda Bt. Zahari
Juruteknik-J17
roslindazahari@mbpj.gov.my
-
Nuraini Bt. Abdul Latif
Juruteknik-J17
-
-
Roslina Bt. Mohd Alias
Pembantu Tadbir-N17
-
-
BAHAGIAN PEMBANGUNAN MAMPAN
Nazihah Binti Jaafar
Penolong Pengarah-Perancang Bandar-J41
nazihah@mbpj.gov.my
samb. 377
Nurizan Binti Abd. Rashid
Penolong Pegawai Perancang Bandar-J29
nurizan@mbpj.gov.my
samb. 370
Ahmad Azmir B. Hamzah
Penolong Pegawai Perancang Bandar-J29
azmir@mbpj.gov.my
samb. 410
Hanizar Ishak
Pembantu Tadbir Kanan-N22 (Kup-IT)
hanizar@mbpj.gov.my
samb. 374
Nur Farrahin Abd Malik
Pembantu Tadbir-N17 (S)
-
-
Noraizana Ismail
Pembantu Tadbir-N17 (S)
-
-
BAHAGIAN PEMBANGUNAN BISNIS
Khairul Hanan Bin Shapiai
Pegawai Perancang Bandar-J41
-
samb. 363
Ashidi B. Tarmizi
Penolong Pegawai Perancang Bandar-J29
-
samb. 366
Nur Aliff B. Abdullah Sani
Juruteknik-J17
-
samb. 363
Ammakanny A/P Arumugam
Pembantu Tadbir-N17
-
samb. 361
BAHAGIAN PENTADBIRAN
Tengku Noryatin Tengku Fathel
Pembantu Tadbir Kanan-N22 (T)
-
-
Norazanam Bt. Md Saad
Pembantu Tadbir-N17
norazanam@mbpj.gov.my
samb. 350
Nur Rina Bt. Raeimi
Pembantu Tadbir Rendah-N11
-
samb. 360 (Bhg.Kaunter)
Tg. Mohd Aliff B. Tuan Amri
Pembantu Am Pejabat-N1
-
samb. 360
Siti Aishah Bt. Abd Rahman
Pembantu Am Pejabat-N1
-
samb. 355 (Bhg.Kaunter)