Selamat Datang Ke Laman Web Perancangan Pembangunan Petaling Jaya.
content go

NAMA

JAWATAN

EMAIL

TELEFON

 

Sharipah Marhaini Bt. Syed Ali

Pengarah (Perancang Bandar), J52

marhaini@mbpj.gov.my

03-79563544 samb. 350

 

 

 

 

Bahagian Pengawalan Perancangan dan Penguatkuasaan

Zain Azly B. Abd Rahman

Timbalan Pengarah (Perancang Bandar), J48

zainazly@mbpj.gov.my

samb. 352

Kamariah Bt. Yahya

Penolong Pegawai Perancang Bandar, J36

kamariah@mbpj.gov.my

samb. 354

Zainura Bt. Marsom

Penolong Pegawai Perancang Bandar, J29

zainura@mbpj.gov.my

samb. 358

Norhisyam B. Hj. Mat

Penolong Pegawai Perancang Bandar, J29

hisyam@mbpj.gov.my

samb. 354

Ashidi B. Tarmizi 

Penolong Pegawai Perancang Bandar, J29

ashidi@mbpj.gov.my

samb. 359

Tg. Mohd Syafareen Tg. Rahim

Penolong Pegawai Perancang Bandar, J29

Syafareen@mbpj.gov.my

samb. 354

Mohd Sukarno B. Haji Tanaim

Juruteknik, J22

-

samb. 354

Zainal Ariffin B. Zainudin

Juruteknik, J17

zainal_az@mbpj.gov.my

samb. 264

Mohd Shah Nizam B. Magini

Juruteknik, J17

shahnizam@mbpj.gov.my

samb. 264

Norsham B. Esa

Juruteknik, J17

norsham_esa@mbpj.gov.my

samb. 264

Ahmad Tarmizi  B. Che A. Latif

Juruteknik, J17

-

samb. 264

Amnah Bt. Alias

Pembantu Tadbir, N17

-

samb. 355

Rafidah Bt. Abd Kadir

Pembantu Tadbir, N17

-

samb. 355

Siti Nor Haslinda Bt. Abu Darin

Pembantu Tadbir, N17

-

samb. 355

Abdul  Malek B. Alias

Pembantu Tadbir, N17

-

-

Zarina  Bt. Ibrahim

Pembantu Tadbir Rendah (Jurutaip), N11

-

samb. 361

Nor Afidah Bt. Kamarudin

Pembantu Tadbir Rendah (Jurutaip), N11

-

samb. 366

Tg. Mohd Alif B. Tuan Ameri

Pembantu Am Rendah, N1

-

samb. 360

Marina Bt. Ab. Malik

Pembantu Am Rendah, N1

-

samb. 360

Siti Aishah Bt Abd. Rahman

Pembantu Am Rendah, N1

-

samb. 360

-      

Bahagian Rancangan Pemajuan dan Penyelidikan Dasar

Faiwos Bt. Abd Hamid

Penolong Pengarah (Perancang Bandar), J41

faiwos@mbpj.gov.my

samb. 353

Siti Rohayani Bt. Md Yusof

Penolong Pegawai Perancang Bandar, J29

rohayani@mbpj.gov.my

samb. 357

Siti Nora Bt. Puaran

Juruteknik, J17

sitinora@mbpj.gov.my

samb. 357

Jamaluddin B. Latiff

Juruteknik, J17

-

samb. 357

Nur Rina Bt. Mohd Raiemi

Pembantu Tadbir Rendah (Jurutaip), N11

-

samb. 361

 

 

 

 

Bahagian Pengurusan Maklumat dan Khidmat Teknikal

Suzana Bt. Othman

Penolong Pengarah (Perancang Bandar), J41

suzana@mbpj.gov.my

samb. 262

Norsham B. Md. Nor

Penolong Pegawai Perancang Bandar, J29

norsyam@mbpj.gov.my

samb. 364

Che  Nora Bt. Sa’arani

Penolong Pegawai Perancang Bandar, J29

chenora@mbpj.gov.my

samb. 364

Roslinda Bt. Zahari

Juruteknik, J17

roslinda_zahari@mbpj.gov.my

samb. 364

Manizah Bt. Mohamed

Juruteknik, J17

manizah_mohamed@mbpj.gov.my

samb. 364

Nur Rina Bt. Mohd Raiemi

Pembantu Tadbir Rendah (Jurutaip), N11

-

samb. 361

 

 

 

 

Bahagian Pembangunan Mampan dan Penyelarasan Perancangan

Lee Lih Shyan

Penolong Pengarah (Perancang Bandar), J41

lee@mbpj.gov.my

samb. 351

Nurizan  Bt. Abd Rashid

Penolong Pegawai Perancang Bandar, J29

nurizan@mbpj.gov.my

samb. 370

Hizzal Isman B. Ishak

Juruteknik, J17

hizzal_ishak@mbpj.gov.my

samb. 370

Azlinna Bt. Ma Yusof

Pembantu Tadbir, N17

azlinna_yusof@mbpj.gov.my

samb. 370

 

 

 

 

Unit Bandar Selamat

Khairul Nisa Bt. Haron

Penolong Pengarah (Perancang Bandar), J41

khairulnisa@mbpj.gov.my

samb. 363

Nordiana bt Roslan
Penolong Pegawai Perancang Bandar, J29
-
samb. 366

 

 

 

 

Bahagian Perancangan Strategik dan Program Khas

Md. Bakri  B. Salleh

Penolong Pengarah (Perancang Bandar), J41

mohdbakri@mbpj.gov.my

samb. 261

Hairudin  B. Saleh

Penolong Pegawai Perancang Bandar, J29

hairudin@mbpj.gov.my

samb. 366

Alina Bt. Mohd Noh

Juruteknik Kanan, J22

alina@mbpj.gov.my

samb. 366

Sh Nadzirah Bt. Syed Ahmad

Pembantu Tadbir, N17

-

samb. 366

 

 

 

 

Unit Pusat Setempat (OSC)

Zain Azly B. Abd Rahman

Penolong Pengarah Kanan (Perancang Bandar), J44

zainazly@mbpj.gov.my

samb. 352

Ruhaizah Bt. Mohd Rawi

Penolong Pengarah (Perancang Bandar), J41

RuhaizahMohdRawi@mbpj.gov.my

samb. 400

Muhamad Rizal B. Saderi

Penolong Pegawai Perancang Bandar, J29

rizal_saderi@mbpj.gov.my

samb. 400

Khairul Hazizi B. Forizad

Penolong Pegawai Perancang Bandar, J29

Khairul@mbpj.gov.my

samb. 400

Azlina Bt.  Abu

Penolong Pegawai Perancang Bandar, J29

azlinaabu@mbpj.gov.my

samb. 400

Mohd Khairul B. Mohd Nordin

Juruteknik, J17

-

samb. 400

Suhada Binti Abduillah

Juruteknik, J17

-

samb. 400

Hasma Bt. Mat Zin

Pembantu Tadbir, N17

-

samb. 400

Mohd Saniy Bin Shaari

Pembantu Am Rendah, N1

-

samb. 400

 

 

 

 

Bahagian Pentadbiran

Latiffah Bt. Md Jamil

Pembantu Tadbir Kanan, N22

LatifahJamil@mbpj.gov.my

samb. 361

Norazanam  Bt. Mohamed Saad

Pembantu Tadbir Rendah (Jurutaip), N11

Norazanam@mbpj.gov.my

samb. 350

Mohd Yusri B. Abd Aziz 

Pemandu

-

-

 

planning

........................